| Hang0ver a întrebat:

In general de black friday la Altex eMAG... sunt reduceri de 50% la laptopuri?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da!

| Danzell a răspuns:

"reduceri". si depinde de categoria de produs. unele pot sa aiba altele nu.

am pus in ghilimele pentru ca preturile sunt de fapt mult mai apropiate de pretul real al produselor. Reducerea de 10 20 50 % sau cat o fi se face din adaos care cine stie cat e de mare si ala. 100 sau 200%. unde lucram inainte aveam produse erau luate cu 1, 5 lei si erau vandute cu 15 si tot asa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da