| ShadowLoleris a întrebat:

În GTA 5, pot alege să nu moară niciun protagonist dintre Trevor și Michael?
Vreau să-i am pe toți în viață!

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

In final iti da 3 lucruri de ales. Moarte lui Trevor, moarte lui Michael si un alt personaj de pe vila aia de pe VineWood. Daca dai sa moara ala, ceilalti raman. Sunt puse celelalte doua finaluri deoarece fiecare are o idee diferita despre poveste si unii au inceput sa il urasca pe Michael/Trevor. Eu it recomand sa faci toate cele 3 finaluri deoarece au cate o misiune diferita si e deestul de interesant. Cam asta e. Deci poti sa ai toate caracterele. Bafta!

1 răspuns:
| ShadowLoleris explică (pentru IonutR1):

Mulțumesc! Aleg să moară ăla cu vila, știu că trebuie să intru cu mașina într-un stâlp care susține casa, ca să se prăbușească!