| cosminboy12 a întrebat:

In gta vice city poti zbura cu un avion mare sau cel putin cu unul mic funda.

Răspuns Câştigător
| Zvoristeanu_Cosmin_1986 a răspuns:

Poti cu elicopterul de politie : stii unde e ala gras care are doua motociclete faci prima la stanga apoi te bagi la primul bloc din fata sunt 2 intrari o sa le verifici pe ambele si o sa vezi niste scari urci scara si vezi elicopterul de politie mai sunt inca 2 cu care poti zbura da trebuie sa zbori cu ceva ca sa ajungi la ele poti sa le cauti cu elicopteru de politie

2 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Nupotzi degeaba arata dar nu poti pe san andreas daca vrei...

| allexandracovaci a răspuns:

Nu poti zbura. eu nu am gasit niciunde. sigur nu poti eu m-am jucat si multi s-au jucat si nu au gasit nici un avion. funda