| RobertEagle a întrebat:

In iunie-iulie ma apuc sa fac un server privat de WoW.
Serverul a fost deja cumparat, a fost o investitie importanta. Nu conteaza cat am dat pe el, cert este ca are destula putere de procesare pentru in jur de 1600-5000 playeri.
Nu doresc sa fie un sever care se va inchide dupa o saptamana sau doua, sau o luna. Il voi tine on mult timp de acum inainte pentru ca va fi un succes, doar daca am o echipa/staff excelent.
Targetul meu initial va fi de a detrona cel mai bun server de WoW din Romania, freakz.ro.

Caut developeri/scripteri/designeri de incredere, dedicati in ceea ce fac, seriosi si mai ales sa aiba profesionalism.

Contact:
id mess: robert_the_eagle /// Alias: RobertEagle
OboTheEagle@gmail.com

1 răspuns:
| RedGuy a răspuns:

Eu am avut un server de la un alt joc online si am fost GM in alte jocuri si ce pot spune e ca in ziua de azi e greu sa incepi cu servere private deoarece sunt foarte multe...eu iti doresc mult noroc.