| Spitz10 a întrebat:

In League of Legends,cand inviti un o prieten sa fie in chipa ta, joci cu cei de nivelul celui mai mare dintre cei 2 sau cu cei de nivelul celui care a invitat a doua persoana?

1 răspuns:
| xtjgfk a răspuns:

Nu a inteles intrebarea foarte bine. Daca inviti pe cineva in echipa: >Daca el e lvl 30 si tu nu atunci echipa inamica poate contine jucatori de lvl 30. Daca nici amicul tau nu are lvl 30 va face ceva gen media aritmetica dintre nivelele voastre.