| Madalin_Ionut_1991 a întrebat:

In legatura cu playstation 4. As dori sa il chizitionez dar inainte de asta vreau sa stiu daca va apare in curand o alta versiune cum s.a intamplat cu ps3. Prima a fost varianta phat care a avut cateva probleme. Posibil sa apara o versiune slim pentru ps4?

Răspuns Câştigător
| Dragonfall a răspuns:

Salut daca dai un search la ps4 slim ai sa vezi ca sunt stiri legate de aparitia acestuia spre sfarsitul anului 2015 sau inceputul lui 2016. Sugestia mea e sa mai astepti nitel sa vezi ce diferenta de pret va fi intre varianta standard si cea slim.

1 răspuns:
| Madalin_Ionut_1991 explică:

Mersi pentru sfat. Oricum am achizitionat varianta alba de pe altex. Nu pot astepta 1 an. Vedem atunci care e treaba. Oricum daca apare slim, variantei actuale nu o sa ii scada foarte mult pretul.