| Bodonel a întrebat:

In metin2ro cum pot face rost de evantai/clopot de lvl sub 30 cu inteligenta, adica unde sa bat si la ce lvl, deoarece mi-am facut un buffer samki dau buff cand cresc si imi trebuie inteligenta, dar nu gasesc playeri care sa aiba cu inteligenta.Multumesc anticipat! Dau funda raspunsului care ma va ajuta!

2 răspunsuri:
| raduraduu a răspuns:

Iti pica la orice moobi cu lv mai mic sau mai mare cu 10 lvl. Exemplu daca tu ai lv 20 iti pica la moobi intre lv 10 si lv 30.

| cezar987 a răspuns:

Pai daca vr inteligenta in itm trebuie sa donezi(euro) de pe tel pentru al lua bonusuri de bagat si de schimbat.Dar daca vrei neaparat apucate de private! Eu joc mt2 aura si mt2 vamos! In mt2 aura ma gasesti cu numele StRoman