| AtateaConditii a întrebat:

In sims 3, cum se face vampir, dar sa bati copii poti?laughing Si treaba cu ghost baby, fantoma barbat tot zice ca nu este intr-o dispozitie buna sa faca copil si ii este intodeauna somn. Si in afara de fantoma copil ce se mai poate face in sims 3?

Răspuns Câştigător
| Чернобыль a răspuns:

Ok,vampirii se fac cu Sims 3 Late Night sau Supernatural cupland 2 vampiri si punandu-i sa faca un copil.
Zanele se fac doar cu Sims 3 Supernatural.La fel, pui 2 zane sa se cupleze(sa nu zic zani) si apoi ii pui sa faca un copil.
Dar cu varcolacii cum ramane?
Si aia la fel, punand 2 varcolaci sa faca un copil.

9 răspunsuri:
| Чернобыль a răspuns:

Copil vampir, copil zana, copil varcolac.
Eu sunt cu a 3-a varianta.

| AtateaConditii explică (pentru Чернобыль):

Si cum se face copil zana si vampir, dar varcolac? Eu am sims 3 pets. Da-mi id-ul tau.

| Чернобыль a răspuns:

Eu nu am mess.Si nici nu o sa am vreodata.Nu intreba, am motive personale.

| AtateaConditii explică (pentru Чернобыль):

Nu ai nici un cont pe o retea de socializare sau ceva, vreau doar sa imi zici despre sims nu altceva? iti dau eu un id pe care nu il folosesc si intri pe el, vrei?

| Чернобыль a răspuns (pentru AtateaConditii):

Eu nu o sa folosesc mess-ul indiferent.Nici macar nu il am instalat.
Si da, am cont pe un site numit Stardoll.Sunt doar o fetita si de asta nu am mess.Ma consider prea mica.

| AtateaConditii explică (pentru Чернобыль):

Fetita? Hmm, oricum atunci spune-mi aici cum se fac vampiri si zane pe sims daca stii.

| AtateaConditii explică (pentru Чернобыль):

Am numai sims 3 pets, ce actiuni pot sa fac aici?

| Чернобыль a răspuns (pentru AtateaConditii):

In Sims 3 Pets poti sa cauti unicorni dar e cam greu deoarece eu am incercat sa caut prin orasul inclus in Pets si nu am gasit niciun unicorn.

| Чернобыль a răspuns (pentru AtateaConditii):

Ok,vampirii se fac cu Sims 3 Late Night sau Supernatural cupland 2 vampiri si punandu-i sa faca un copil.
Zanele se fac doar cu Sims 3 Supernatural.La fel, pui 2 zane sa se cupleze(sa nu zic zani) si apoi ii pui sa faca un copil.
Dar cu varcolacii cum ramane?
Si aia la fel, punand 2 varcolaci sa faca un copil.

| Чернобыль a răspuns:

Multumesc de funda.
Si sa bati copiii e imposibil din fericire.