| Bulbi a întrebat:

In ultimele 2 saptamani se incalzeste sursa pana la 70-75 grade cand intru in vreun joc, in rest nu urca mai sus de 35.Cand am cumparato aveam deja 2 condensatori umflati pe placa de baza.Sa fie de la ei faptul ca se incalzeste sau e altceva?(Praful nu este, o curat foarte des)(Sursa are vreo 4 luni vechime)

1 răspuns:
| cosmin47 a răspuns:

De preferat ar fi bine sa inlocuiesti acei condensatori cu altii noi findca risti sa ti se arda placa de baza