| YoBiChOn a întrebat:

In ultimul timp anime-urile prind tot mai bine in Romania, totusi, forumurile de anime-uri au disparut, erau active atunci pe cand nu multi stiau de anime-uri, acum sunt foarte putine, din care multe sunt inactive iar celelalte sunt bazate doar pe NARUTO! Am mai intrebat o data, probabil incalc regulamentul intreband iar dar pur si simplu nu-mi convine! laughing
Aveti vreo idee de ce nu mai sunt forumuri active, sau daca sunt, puteti sa mi le aratati?

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Probabil sunt inchise ca nu prea intra lumea pe ele eu caut pe net doar in engleza deci nu am observat o problema. Vrei sa vorbesti despre anime sau ai intrebari ca daca vrei pot incerca sa iti raspund eu la ele.Oh apropo de ce nu iti creezi un forum al tau daca tot nu sunt eu ma gandeam sa imi fac un blog insa si un forum cred ca e ok poate ca daca am timp si scap de lenea asta fac eu unul big grin