| anedreaeaaa a întrebat:

Inainte cu vreo 30 de minute rolling on the floor aveam Microsoft Security Essentials si Avira, dar acum a expirat Microsoft Security Essentials si mai am doar Avira
Trebuie neaparat sa am si Microsoft Security Essentials sau ajunge doar Avira?
Avira mai functioneaza bine fara Microsoft Security Essentials?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă vrei cu tot dinadinsul să pui frână PCului, ține doi antiviruși în paralel mai departe.
Dacă vrei să meargă bine, alege unul singur.

| anedreaeaaa explică (pentru mihai69):

Ti-am dat funda ca ai 69 in nume

| anedreaeaaa explică (pentru anedreaeaaa):

laughing)

3 răspunsuri:
| SF13 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa ai neaparat si Microsoft Security Essentials. Sunt 2 antivirusuri diferite. Deci Avira va functiona la fel de bine si este suficient doar acest antivirus.