| Yasmine1999 a întrebat:

Inainte de imi,, virusa,, laptopul mergea ff bine.
Acum se misca ca,, mamaia,,!
Este totul de la windows!?
Am windows vista(virusat ) laughing!
FUNDA UN RASPUNS AJUTATOR

Răspuns Câştigător
| Isys a răspuns:

Http://www.google.com/......Http?/url
SAU
http://www.google.com/......http?/url
Sau cauta tu Avast sau AVG eu stiam ca sunt cele mai bune :)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aveai cum sa il virusezi daca ai antivirus. Am ESET Smart Security 4 si imi place cum protejeaza si camculatorul si laptopul. Fara griji, fara probleme. Incearca.

| Yasmine1999 explică (pentru anonim_4396):

Sa sti ca am cum sa virusez, cu tot cu antiviruswinking

| Isys a răspuns:

Buna, incearca o defragmentare, din cate am auzit o sa mearga mai repede si descarca un antivirus mai bun kiss!

| Yasmine1999 explică (pentru Isys):

Sti un antivirus bun?

| TheDarkKing a răspuns:

Pai bagati toate pozele care le ai si muzica si de ce mai ai nevoie si fa-ti windows-ul iar si reformateaza toata memoria

| Yasmine1999 explică (pentru TheDarkKing):

Stiti de ce se misca si lent? pentru ca tot ce am eu este bagat In C, nu am de exbig grin...

| TheDarkKing a răspuns (pentru Yasmine1999):

Mai creaza si uh un D si in C bagi programele si cele casre sunt mai importante, iar in D jocuri si muzica si poze

| Yasmine1999 explică (pentru TheDarkKing):

Daca asi sti ar fi bine.dar nu stiu

| TheDarkKing a răspuns (pentru Yasmine1999):

Intrtreaba pe cineva care stie... nu ai si tu un prieten cv care se pricepe?