| Massiv3 a întrebat:

Inca o intrebare pentru oamenii mei =]]

Am CS, si vreau sa imi bag skin la Knife(Cutit).Eu am bagat in Models ce trebuie dar nu merge, cand intru in joc tot acelasi il am, nu stiu poate gresesc ceva. Sper sa ma ajutati. Multumesc;)
Am CS GO dar nu e Originalul e unu la fel.
Va dau link site si download cs 1.6 go;)
Link Site: http://resursecs.com/
Link download: http://resursecs.com/download-cs-go.html
Nu pun poze cu cutitele ca tot la Home ma da, dar sunt ca si in CS GO Original;)
Bft, Sper ca ma puteti ajuta, Sall;); D

Răspuns Câştigător
| maxbio a răspuns:

Am doua lucruri sa iti spun:
Cati ani ai? Si daca ai skype sau teamspeak?
Si in legatura cu Hardware not supported nu prea ai ce sa faci, decat sa iti iei componente mai bune. Iti da eroarea aia din cauza pc-ului...
Apropo, ce componente ai?

4 răspunsuri:
| maxbio a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi cs-ul.

| Massiv3 explică (pentru maxbio):

L-am instalat de undeva, dar n-am pc bun frate... imi da hardrawe not supported
Stii ce as putea face?

| maxbio a răspuns (pentru Massiv3):

Am doua lucruri sa iti spun:
Cati ani ai? Si daca ai skype sau teamspeak?
Si in legatura cu Hardware not supported nu prea ai ce sa faci, decat sa iti iei componente mai bune. Iti da eroarea aia din cauza pc-ului...
Apropo, ce componente ai?

| Massiv3 explică:

Da-o dracu... site-urile la cutite nu-s bune, si nu ma lasa sa editez...

| Massiv3 explică (pentru Massiv3):

Acuma ma lasa happy scuze de triplu post =]]]