| JesusOfSuburbia16 a întrebat:

Intentionez sa cumpar o licenta de steam Counter Strike+Condition Zero prin SMS, vreau sa intreb pe cineva care a mai cumparat prin SMS daca e sigur, adica sa nu fie scam sau ceva de genu, si de pe ce site a luat? Multumesc happy

2 răspunsuri:
| coldasice a răspuns:

Salut, am eu steam de vanzare cu cs + cs source + left for dead 2. 6 euro, da-mi add pe adimost86 daca esti interesat

| coldasice a răspuns:

Salut, am eu de vanzare, daca te interseaza da-mi add pe adimost86@yahoo.com, contul mai are si cs source si left for dead 2