| Hill_Ştăfi_2001 a întrebat:

Intrebare despre league of legends : Cat costa in general Coaching-ul de la un gold/platina

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Pretul difera in functie de cine iti ofera tips-uri (daca te referi la coaching doar) si poate urca substantial (daca te referi la boosting = sa dai contul sau sa joci cu persoana respectiva). Poti gasi oferta in jurul a 5-15$ cel mai probabil, in functie de site-ul ce ofera asa ceva si de persoanele cu care joci/ce iti ofera tips-uri.