| vladdd16 a întrebat:

Intrebare pentru cine joaca pes 11 pe pc? Joc la Be a Pro si intrebarea mea este ¿Daca semnezi un contract cu o echipa pentru un an dupa ce ti se termina contractul poti sa ramai sau neaparat trebuie sa te duca la alta echipa? Mie mi s-a intamplat. Am inceput sa joc cu Almeria 2 ani. Am plecat in franta la Caen 1 an si am vru sa raman dar mau obligat sa aleg intre Cesena si Sampdoria

1 răspuns:
| davidrcv a răspuns:

Daca ti se termina contractul trebuie sa pleci.Echipele interesate in tine se vor bate pentru tine.De asta de-a pus sa alegi intre Cesena si Sampdoria.