| marina_4293 a întrebat:

Intrebare pentru jucatorii HOWRSE : Cum mangai un cal din sanctuar?:*

3 răspunsuri:
| AllyAlly2a a răspuns:

Trebuie sa te duci la reproductie >> biroul meu >>sanctuar >> mangaie un cal din Sanctuar.

| 13524 a răspuns:

Intra in reproductie -> biroul meu -> sanctuar si langa poza calului scrie : mangaie calul. sper ca ti-am fost de ajutor

| TheKidkiller a răspuns:

Ma bucur sa gasesc un jucator pe howrse. Dupa cum am inteles trebuie sa ai 10 zile una dupa alta in vechime iesr apoi iti va aparea optiune pentru sanctuar. Sper ca te-am ajutat.