| ThatsJustMee a întrebat:

Intrebare scurta de CS:Un aim sa mearga la ZM exista? daca da, cum? sau cum se numeste? si daca se poate sa nu iasa la poze...

Răspuns Câştigător
| kilgharrah a răspuns:

Exista incearcal pe cel al lui AGN (este Leis.exe)

2 răspunsuri:
| biricu a răspuns:

Poi la zombie nu exista din cate stiu.Dar oricum aim nu iese in poza indiferent de care e.Aim doar la demo se vede!winking

| ThatsJustMee explică (pentru kilgharrah):

Da dar la leis sarea tinta...nu? ca am vazut si eu un prieten avea aim si nu-i sarea tinta la zm si dadea numai hs si era un simplu programel atat...am incercat leis adica silent aimul dar nu mergea zm.