| FaQ a întrebat:

Intrebarea asta-i pentru cine joaca World Of Tanks, cum fac sa-mi cumpar tanc, ca am bani si nu stiu cum sa dau sa cumpar tanc!

3 răspunsuri:
| minecraftian a răspuns:

Pentru a cumpara un tank ai nevoie de experienta si bani
1. cerceteaza vehiculu(cu exp)
2.cumparal(cu bani)
exp debloca si bani cumperi pe amandoi castigi intro lupta
bani pot fi folositi pe toate tankurile DAR nu au exp comun ex:
pe t1 am 1000 exp
si pe ltracktor am 400 exp
cum sa cercetezi ex:
am t1 si vreau t18 ma joc pe t1 pana obtin exp dorit si il cercetez si apoi poti sa il cumperi (si tot asa pentru urmatorul tank dupa t18 adica t82)
cand faci o batalie obti foarte putin exp liber(care poate fi folosit pe toate tankurile) adica aproximativ 10 per battle

| Bogdi_Paul_1999 a răspuns:

Trebuie sa iti cercetezi unul pana iti apare ca il poti cumpara

| FaQ explică:

Aha mersi