| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea pentru gameri:ce parere aveti despre PC-ul asta?
http://www.pcgarage.ro/......-oc-wi-fi/
Este capabil sa ruleze toate joucrile la cerinte maxime? Placa video mi se pare destul de buna, dar procesorul nu prea stiu ce sa zic.Am auzit ca i5 ar fi cam egal cu i7 in gaming, dar cred ca nu este cam asa.
Astept cat mai multe pareri!

2 răspunsuri:
| Vali2343242 a răspuns:

Frate prea multi bani! Eu mi-am cumparat iarna trecuta un pc cu 1100 lei nou si cu ce i-am mai pus eu a ajuns sa coste tot 1300 lei.Si cred ca se prea merita (6gb ram, procesor 2.5, placa video ati hd graphics 1gb). Mai bine faci ca mine si poti sa ajungi cu un pc perfect pentru gaming intre 1500 si 2000 de lei. Eu nu l-as lua. Bafta!

| bogdanRazvan a răspuns:

Io iti propun sa nu il iei pentru ca, costa prea mult si degeaba!
Cauta la eMAG!