| Aries68 a întrebat:

Intru in CS:GO frumos am 100-150 fps si ping 50 si gen eu merg cum trebuie insa adversarii si cei din echipa de la mine se teleporteaza deci toti si eu merg normal nu stiu ce se intampla. Dupa ce mor si intru in perspectiva lor se misca teleportat asa. Va rog sa ma ajutati, dau funda.

2 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Din ce spui tu se pare ca internetul tau nu e stabil. Scrie in consola net_graph -1 si o sa vezi acolo daca ai packet loss (in grafic scrie "loss"). Incearca sa faci si un test de viteza pe speedtest.net

| HabarnamJK a răspuns:

Ai lag, e de la net