| geogeogeo a întrebat:

Intru in metin2 ro scriu idul si parola, aleg caracterul se incarca aia albastra si ma scoate si trebuie sa scriu din nou datele si nu merge sa dau conecteaza sau alege sau iesire si scrie langa alege "nume servar", l-am reinstalat de o gramada de ori si tot nu merge.Va rog sa ma ajutati.Dau finda

2 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Credcă este din cauza pc-ului tău. Poate fi din cauza memoriei de se "blochează" sau din cauza pack-ului thinking Întreabă pe cineva după metin2 dacă are/ a avut această problemă şi poate te va putea ajuta thinking
Baftă happy