| Akihito a întrebat:

Joaca cineva Attack on titan Tribute Game? Daca da puteti sa-mi spuneti si mie, daca stiti, cum pot sa ma misc drept dupa ce ma invart cu echipamentul 3D?

6 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Apesi pe "W" in acelasi timp ce apesisi pe gaz(Shift).

| Luisan_Lincan_1996 a răspuns:

Salut, stiti cumva cum imi pot face cont pe joc?

| Akihito explică (pentru Luisan_Lincan_1996):

Dai la sing up, si daca nu primesti mail-ul dai la "Am uitat parola", schimbi parola si dupa merge contul.

| Luisan_Lincan_1996 a răspuns (pentru Akihito):

Pai imi scrie "please wait..." si asa ramane, cred ca e un bug ceva

| andreiboss123 a răspuns:

Stiu ca e foooooartee tarziu, dar pentru cei noi o sa raspund : scroll down big grinDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD very easy and quickly

| Akihito explică (pentru andreiboss123):

Mersi de raspuns dar am descoperit ^^