| cosmyna1 a întrebat:

Joaca cineva,, episode choose your story"? E un joc pe telefon, ca un fel de film in care tu alegi ce se intampla cu personajul. Eu ma intrebam daca sunt si in romana povesti din acelea. Stiti voi ceva?

3 răspunsuri:
| cosmyna1 explică:

Am gasit singura! Daca vreti sa jucati si voi: http://episodeinteractive.com/s/6183626162044928

| anonim_4396 a răspuns (pentru cosmyna1):

Super,dar ai scris-o tu? Am citit-o, imi place si astept continuarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa scriu o poveste in romana dar nu stiu despre ce sa fie vorba.Are cineva idei?