| gaaaaaaaaaaaabi a întrebat:

Joaca cineva goalunited? daca e imi puteti spune si mie cum se cumpara stele gu?

1 răspuns:
| IuLYaN17 a răspuns:

Sall! in primul rand te loghezi in joc si in dreapta jos ai sa vezi 3 stele(2 mici si una mare) si dai click acolo. Dupa ce ai dat te va duce la o pagina in care iti va spune ce pachet de stele GU alegi(800, 2250 etc).De preferabil ar fi sa dai mai jos si sa alegi optiunea prin SMS si dai pe cate stele vrei sa cumperi. Dai click si te va duce la o pagina in care o sa-ti spuna sa alegi un furnizor(alege-l pe care vrei). Dupa care trimiti un SMS cu codul pe care ti-l da si tu ai sa premesti un cod pe care il vei introduce in casuta si dai pe urmator.Stelele iti vor intra. FUNDITAbig grin