| DenqOO a întrebat:

Joc Assassin's creed odyssey si mi se pare ca jocurile din ziua de azi sunt extraordinar de grele. Mie mi se pare greu acest joc si la easy. Ori exista niste trucuri ca sa fie mai usor. Si astfel am luat un program care imi dea viata nelimitata sau putere mai mare si alte abilitati.

Voua cum vi se par joucrile noi?
Cum reusiti sa le terminati fara coduri si alte programe ajutatoare?

1 răspuns:
| DonEduardo a răspuns:

Gaming-ul poate fi considerat un sport. E greu pana te obisnuiesti, insa incet-incet, incepi sa te obisnuiesti si devine din ce in ce mai usor.