| Bogdan_Salceanu_1995 a întrebat:

Joc Call of duty 2 multyplayer cu GameRanger. Dar am o problema...Cand incerc sa creez eu un server(HOST cu gameranger) ...playerii intra pe server, dau start, aleg harta si tipul jocului (deathmatch de exemplu) si dupa ce se termina de incarcat primesc o EROARE "iwd sum/name mismatch". Va rog care stiti din ce cauza imi apare aceasta eroare va rog spuneti-mi!

1 răspuns:
| Mihai_Robert_1997 a răspuns:

Si eu am tot o problema Joc Call of duty 2 multyplayer cu GameRanger. Dar am o problema...Cand incerc sa creez eu un server(HOST cu gameranger) ...playerii intra pe server, dau start, aleg harta si tipul jocului (deathmatch de exemplu) si dupa ce se termina de incarcat eu pot sa imi aleg, german sau rus,.da playeri nu imi apar in joc