| PolBoss a întrebat:

Joc de ceva vreme WoW Mist of Pandaria pe server privat Pandashan, si vreau sa stiu de unde pot sa iau niste Mounts, am un cal si as vrea alte animale. Am un Human Warrior lvl41.
Mai vreau sa stiu la ce e bun Dual Talents Specialization.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mounts poti cumpara din celelate capitale ale aliantei. Daca cumperi dual talents poti avea 2 specializari in loc de una. Succes!

| PolBoss explică (pentru Wr3nch):

Specializari adica clasa sau ce? n-am inteles

| Wr3nch a răspuns:

Dual talents te lasa sa ai doua panouri de talente. De exemplu tu ti-ai pus punctele de talent pe protection. Daca cumperi dual talents poti primesti un al doilea panou de talente unde pui punctele pe fury. Si poti schimba ca stanta in functie de situatie.