| AvalohAlyn a întrebat:

Joc Erepublik și mi-am creat un partid politic acolo.E bun numele de Partidul Egalitarist Român sau e mai bun numele de Partidul Creștin al Sănătății sau Partidul Sănătății Creștin? Vreau sa candidez la alegerile prezidențiale în joc și dorința mea e sa devin într-o zi președinte al României în Erepublik.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al doilea nume pare mai ok. Jocul sună interesant și aș dori să joc alături de tine dacă se poate. happy Te rog lasă-mi un mesaj.