| dghjhfgk a întrebat:

Joc metin 2 steel si acolo conteaza foarte mult bonusurile ca in orice alt server privat de metin 2. Eu am un caracter war si magiile corp ce bonusuri sa imi pun?
Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Georgestaff08 a răspuns:

Pai pui asa
Coif: rezistenta la magie, semi-om, regenerare, rezistenta la otrava si rezistenta la sageti
Scut: putere, semi-om, imun la necunostinta, sansa de a bloca atacul corporal si sansa de a reflecta atacul corporal
Cercei : semi-om, aparare sabie, aparare 2 maini, aparare pumnal si aparare sageti
Colier: pv, aparare sabie, aparare 2 maini, aparare pumnal si aparare sageti
Bratara:pv, patrundere, semi-om rezistenta la magie si foc
Iar pentru armura si papuci la fel ca la colier
Bonusurile astea nu sunt tare impotriva samanului
Daca vrei pentru saman schimb in loc de sabie 2 maini si pumnal pui clopot si evantai
Daca vrei si bonusurile pentru 6/7 lasa-mi mesaj ( la raspunsuri)

| dghjhfgk explică (pentru Georgestaff08):

Si 6-7 te rog.

| dghjhfgk explică (pentru Georgestaff08):

Dar pentru arma?