| AaN56 a întrebat:

Joc metin2 guabina si am inteme bunicele dar multi ma rup dau dmg mare as vrea si eu la fel.Am pe mine semi om critica str si aparare 2 maini sabie magie etc.Dar tot nu dau dmg mare 12k critica max... cu sirius x2 demi critica10.Alti cu party dau 15k izbitura.Nu este bonusuri6-7 numa de la event etc.Care imi spune cum sa fac intemele bune dau funda!

3 răspunsuri:
| Cood3X a răspuns:

Pai...din ce zici tu ai itemele aproape perfecte deci nu prea ai nevoie de nimicstraight face

| AaN56 explică (pentru Cood3X):

Asta stiu si eu dar totus poate stie cineva cum ar fi Shadow de pe metin2.ro da dmg 75k izbitura si e pe ro!

| Cood3X a răspuns (pentru AaN56):

75k pe ro? nu prea cred ca e posibil...trebuie sa ai itemele perfecte pentru asa cevawinking