| Digital112 a întrebat:

Joc samp si am ales job medic, ce trebuie sa fac? la comenzi am /heal nume jucator suma, dar nu stiu ce sa fac? cum gasesc oamenii care au envoie de viata?

4 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Factiun gratis.
Address: rpg.ghosts.ro:7777

Imi dai add pe mess si pot sa ofer si altceva (Admin, Helper, etc).

| Ghosts a răspuns (pentru Ghosts):

Factiuni. * rolling eyes

Imi dai PM si iti dau eu id-ul pe privat.
Sau add : j. xd142. rolling eyes

| Digital112 explică (pentru Ghosts):

Uite id meu, metin2_gg

| aldas2 a răspuns:

Pe server-ul meu care joc eu (buGGed) am fost medic, cand un player avea nevoie de heal (viata) dadea [/service medic], iar un medic ii accepta comanda prin [/medic accept id].Si cand ajungeam la el dadeam [/heal jucator suma].Si mai e o posibilitate. Poti sa te duci intr-un loc mai aglomerat si poti face reclama adica de ex: ''Doriti heal? G la ambulanta!'' si asa dadeai [/heal jucator suma]cand cineva dorea sa se urce la tine pentru heal.Cam asta trebuie sa faci cand esti medic.Salut!