| alexandru1201 a întrebat:

Joc top eleven de aproape 6 luni si am in ultimele 6 meciuri numai infrangeri... si vreau sa imi ziceti cea mai buna tactica... funda

5 răspunsuri:
| Leonard_Stan_1993 a răspuns:

Te conteaza si tactica dar jucatorii de cate stele ii ai degeaba ai cea mai buna tactica daca nu ai jucatori dar ia incearca formula 2-1-4-1-2 adica doi fundasi un dmc dupa aia 4 mijlocasi un amc si doi atacanti

| alexandru1201 explică (pentru Leonard_Stan_1993):

Joc acum un amical cu tactica ta... sa vedem ce o sa iasa

| alexandru1201 explică (pentru Leonard_Stan_1993):

Nu e buna la nimic, nu am pierdut ca am schimbat-o repede

| Leonard_Stan_1993 a răspuns (pentru alexandru1201):

Frate pai trebuie sa ai jucatorii pe posturi nu un dc la postul unui dl ok? si macar ai sh tu jucatori de 4 stele 3 stele eu sunt de nivel 2 dar sunt pe locul 3 de la inceput pentru ca am cumparat jucatori cu experienta cu 2 3 jetoane

| alexandru1201 explică (pentru Leonard_Stan_1993):

Am jucatorii de 5 stele toti