| benga94 a întrebat:

Joc Top Eleven de o saptamana,am vazut cam care e treaba cu acest joc si imi place,problema ar fi acele jetoane,nu vreau sa dau bani ca sa le achizitionez,ceva sa le cistig, am data acolo la cistiga jetoane am selectat acolo unde zice ca da 2 jetoane daca ne facem un cont si raspundem la o intrebare sau ceva de genu,am facut cont,intrebare am pus ceva acolo dar apare fel de fel apar alte intrebari apare sa pun intrebarea din nou dar de jetoane nu se aude nimic,ce sfaturi dati, dau funda.

1 răspuns:
| Dumitru_Bogdan_1987 a răspuns:

Intri la finante, drepturi media si dupa aceea semnezi cu care vrei de acolo dand click.