| anonim_4396 a întrebat:

JOCURI 2016-2015-2014 ....maxim 2014. vreau sa aiba grafica decenta. poate sa fie FPS dar si altceva,ceva ce te face sa joci.
Ma joc Minecraft,Skill Special Force(daca stiti un joc asemanator), si d-alea cu bile ....Va rog, dau funda foarte rapid!

8 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Fallout 4, Skyrim, GTA 4-5, Sniper, ARK, Doom, Dishonored, Thief, Assassin Creed (toata seria) si multe altele.

| anonim_4396 explică (pentru CuriousStuff):

No,du-te cu boraturile tale.

| Reb a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot intelege ce ti se pare boratura la jocurile propuse de catre CuriousStuff? Acele jocuri sunt foarte tari(spus din propria experienta), deci de ce nu le dai o sansa daca tot ai pus accea intrebare? Daca de fapt nu voiai nici un joc nu trebuia sa mai pui intrebarea.

| anonim_4396 explică (pentru Reb):

Vreau,dar nu par a fi genul meu...

| notefree a răspuns:

Warframe,warface, dirty bomb
Metro 2033, metro last light
Saints row 3, 4, gat out of hell

| anonim_4396 explică (pentru notefree):

Primele 3 jucate...

| HoriaStan a răspuns:

Far cry 1 e un joc care e imposibil sa ai lag.

| HoriaStan a răspuns:

Outlast.Serious sam 2