| AndreiRevecai a întrebat:

Jocuri care merg pe acest laptop? https://altex.ro/......1UVGO1238/

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Https://www.game-debate.com/

Aici introduci manual specificatiile hardware ale PC-ului. Te poti folosi de el. Click pe lupa de sus din partea dreapta, introduci numele jocului, click pe acesta, si mai jos ai sectiunea "Can i run...". Completezi acolo si vezi.

6 răspunsuri:
| AndreiRevecai explică (pentru Ineys):

Nu am cumparat inca acel laptop happy

| Ineys a răspuns (pentru AndreiRevecai):

Https://www.game-debate.com/

Aici introduci manual specificatiile hardware ale PC-ului. Te poti folosi de el. Click pe lupa de sus din partea dreapta, introduci numele jocului, click pe acesta, si mai jos ai sectiunea "Can i run...". Completezi acolo si vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe YouTube benchmarkuri

Răspuns utilizator avertizat
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Intra pe o platformă precum Steam si alege-ti un joc care iti place. Iti scrie acolo ce requirements are. Iti dai seama de acolo daca merge sau nu pe laptopul tau. Sa stii insa ca nu e prea puternic. Nu te astepta la prea multe. Joci pe grafica scăzută.

| Hellboy96 a răspuns:

Merg foarte multe jocuri, cel mai probabil toate jocurile mai populare