| Th3Li0N a întrebat:

Jocuri multe nu accept cituri deci pentru placa 64mb VIDEO ONBOARD GMA, 2gb ram., procesor 4 3ghz! FUNDA

2 răspunsuri:
| ZEYN a răspuns:

Placa ta e OFFICE, de aia nu iti merg cine stie ce jocuri, recomand sa iti cumperi una externa (cu slot PCI) si nu vei intampina probleme eu am Nvidia8400GS e dedicata pentru jocuri si nu am probleme, pret variaza intre 150-250 lei.

| Th3Li0N explică (pentru ZEYN):

Ok o sa imi cumpar dar zi-mi jocuri numi spune ce sa fac ca am experienta pe pc deoarece nu mie imi trebuie spune jocuri!