| GalaxyDiva a întrebat:

Jocurile cumparate de PC merg de pe un calculator pe altul?

Răspuns Câştigător
| membrucac a răspuns:

Teoretic da intr-o anumita masura adica depinde de la joc la joc gen unele jocuri au anumite cod-uri in carcasa originala care o data activate nu mai pot fi folosite iarasi. Intrebarea este ce joc?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Adica daca merg si pe alte calculatoare?

| GalaxyDiva explică:

Adica daca il instalez pe calculatorul meu...merge sa il dau unui prieten sa il instaleze si el?

| membrucac a răspuns (pentru GalaxyDiva):

Teoretic da intr-o anumita masura adica depinde de la joc la joc gen unele jocuri au anumite cod-uri in carcasa originala care o data activate nu mai pot fi folosite iarasi. Intrebarea este ce joc?

| GalaxyDiva explică:

Tom Clancy's The Division

| membrucac a răspuns (pentru GalaxyDiva):

Sunt in proportie de 99 la suta sigur ca are un cd-key sa il activezi pe steam/uplay special pentru contul tau deci nu prea cred ca o sa ii mearga multiplayer