| danin9 a întrebat:

Jocurile de xbox merg pe xbox360?

3 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Pai,daca sunt de Xbox360, da.Dar, din cate am inteles eu, daca nu sunt pentru consola potrivita (adica, daca ai un joc pentru Wii si vrei sa-l joci pe Play Station 2, nu poti, pentru ca unele jocuri nu merg decat la unele console-presupun), nu merg.Mult noroc happy

| Ady100 a răspuns:

Merg dar trebuie sa iti faci un update (nu stiu sa iti spun care pentru ca nu mai am xbox 360). Update-ul asta face ca jocurile mai vechi sa iti mearga pe sistemuri mai noi. Sper ca te-am ajutat! big grin

| RaulRullz a răspuns:

Nu prea...