| Alexandinho10 a întrebat:

Jocurile de xbox360 sunt compatibile cu consola xbox one? Asa am auzit dar nu prea as crede

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Unele jocuri sunt compatibile cu Xbox one dar nu toate. Ai aici lista.
https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games

| Alexandinho10 explică (pentru Wr3nch):

Jocurile din lista sunt compatibile? pe mine ma interesa halo 3 si nu gaseam pentru xbox one

| Wr3nch a răspuns (pentru Alexandinho10):

Da, tot e in lista merge daca Xbox-ul e conectat la net si are updates la zi.