| kMirke a întrebat:

Jucati Mafia II?
Care sunt diferentele intre Mafia II - Skidrow si Mafia II - Multi Plaza?
Practic, e acelasi joc!

2 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Tu pui intrebare si iti raspunzi singur, eu numai inteleg nimic, sincer nu stiu care sunt diferentele, eu joc pe steam; D

| AdreAdre a răspuns:

Mafia 2 - Skidrow inseamna ca e crack-uit de echipa numita SKIDROW. la Mafia 2 Multi Plaza tu te referi la "MafiaII multi08-PLAZA" ceea ce inseamna Mafia 2 care are 8 limbi crackuit de echipa PLAZA. La jocurile cracked cand vezi "multixx" inseamna cate limbi are jocul.