| Florin_George_1995 a întrebat:

Jucatori de fifa 09, jucati online?

Răspuns Câştigător
| Rŏllшау a răspuns:

Descarca GameRanger de pe google si deschide, fă-ți cont, apoi da acolo la "My games" sa alegi jocu si alegi "Fifa 2009" si o sa vezi ca acolo unt mai multe "camere" cae gazduiesc meci de Fifa 2009, depinde si de categorie;)
Link: http://www.gameranger.com/

6 răspunsuri:
| Rŏllшау a răspuns:

Eu unul joc Fifa 2008 pe GameRanger, dacă ma înțelegi.

| Florin_George_1995 explică (pentru Rŏllшау):

NU inteleg. Explica.

| Rŏllшау a răspuns (pentru Rŏllшау):

Mai întâi instalează GameRanger și urmează ce-i acolo la install, după te descurci tu cum ți-am zis mai sus, dacă nu, da-mi mesaj happy

| Florin_George_1995 explică (pentru Rŏllшау):

Daca vezi acolo Marccelynho, sa stii ca eu sunt si as vrea sa joc cu tinewinking.

| Florin_George_1995 explică (pentru Rŏllшау):

Cum te numesti? Hai sa jucam.

| Rŏllшау a răspuns (pentru Florin_George_1995):

Salut,pai eu am fifa 2008 ca 2009 nu îmi merge asa bine, dacă vrei contactează-mă la ID: andymugenmania22.Te așteptwinking

| Rŏllшау a răspuns (pentru Florin_George_1995):

Descarca GameRanger de pe google si deschide, fă-ți cont, apoi da acolo la "My games" sa alegi jocu si alegi "Fifa 2009" si o sa vezi ca acolo unt mai multe "camere" cae gazduiesc meci de Fifa 2009, depinde si de categorie;)
Link: http://www.gameranger.com/