| anonim_4396 a întrebat:

Jucatori/toare de Halo CE(Combat
Evolved si Custom Edition)?

Răspuns Câştigător
| PolBoss a răspuns:

Ei na, asta este, si eu as vrea sa joc CoD1, Halo sau UT1999 in multyplayer. Ar trebuie sa se faca o comunitate de gameri care joaca jocuri vechi si sa se deschida cateva servere.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu! Oooh, acum vad ca au trecut 6 aproape 7 ani...

| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu toti dau bani pe un 360 pentru a se juca halo.

| anonim_4396 explică (pentru FatUglyVirgin):

Halo mentionat de mine exista si pe pc - la acea varianta ma refeream, nici eu n-am dat bani pe 360 lol.Chiar si halo 2 exista pe pc, daca e sa discutam mai detaliat.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum nu inteleg de ce s-ar juca cineva halo cand exista battlefield 4laughing

| anonim_4396 explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu intelegi pentru ca nu iti place halo si mie nu-mi place battlefield 4, dar bineanteles e atat de usor sa razi de gusturile altora...

| Anonymusu a răspuns:

Mai..acum fiecare cu gusurile lor, si eu mai joc 'Mc da restul care leai pus mai sus sunt o prostie de jocuri, Halo, Bf4, Tom Clancy's etc sunt cele mai bune