Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Sau castigi sume infime pierzand mult timp inutil. Ca sa castigi sa zicem 100 de euro pe luna (adica 450 de lei) trebuie sa stai practic permanent, fara sa dormi, fara sa mananci. Bani se castiga din munca adevarata, adica acea activitate care necesita efort real si cunoasterea unei activitati.

| Bogdanbgd10 a răspuns:

Daca vrei sa castigi cu adevarat bani din marketglory fa-ti cont aici si primesti un bonus plus ajutor din partea mea: http://www.marketglory.com/strategygame/bogda_bogda