| Jrr_Bogdy_1996 a întrebat:

La aparatele de la mega poti lua abonament de 14 zile, 1 luna, 3 luni chiar merge? Nu am încercat și vreau să primesc un sfat.

Răspuns Câştigător
| Madalina715 a răspuns:

Buna, la aparatele selfpay/zebrapay/qiwipay gasesti si abonamente xbox live gold si xbox gift carduri. Eu mi-am luat din Carrefour si a functionat.

| Jrr_Bogdy_1996 explică (pentru Madalina715):

Pai si dupa ce bagi contul de xbox si bani iti da un cod ceva sau ti baga direct?

| Madalina715 a răspuns (pentru Jrr_Bogdy_1996):

Buna, codul il primesti pe email si il activezi in contul tau de xbox.

| Qwertyuiop1234560987 a răspuns (pentru Madalina715):

Era in dolari gift card-ul tau?

5 răspunsuri:
| Kushhh a răspuns:

Abonament la?

| Jrr_Bogdy_1996 explică (pentru Kushhh):

Xbox pentru multiplayer