| Alexmilian a întrebat:

La care metin2 cresti cel mai repede si usor?

23 răspunsuri:
| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Eu ti-as recomanda hammer, am jucat toate metinurile dar hammer e cel mai fain

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

Cel mai praf poate. Cel mai bun metin de a creste nu prea gasesti. Eu iti recomand sa joci mondial mt2: http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Servarul este non-hamachii.

| Alexmilian explică (pentru ThEEmperoR):

Cand dau inregistrare zice ca trebuie sa accept termenii si conditiile dar nu stiu cum. (la mt2 mondial)

| MRS005 a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Da ce trebuie sa fac spune-mi te rog

| ThEEmperoR a răspuns (pentru MRS005):

Deja ai facut contul. Dupa ce ti-a aparut aia, te loghezi si il descarci de la telechargement.

| Stefyyzxx a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Sall.Cum accept termenii si conditiile? Ma ajuti? Te rogg...

| Sminoc12 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Metin2 Osiris! E foarte fain pana la 100 cresti un pic cam greu da de la 100 pana la 130 mai repede si la mapa de 130 sa te creasca unu de 250 faci grupa cu el dai relog si dai egal si in 5 min faci 250! eu asa am facut este un bug

| 88spectra a răspuns:

Metin2European

| Anonim200001212 a răspuns:

Metin2 osiris-->site-->http://metin2os.ro

| ceasu111 a răspuns (pentru Anonim200001212):

Ma da la metin2osiris cand imi fac cont blocat fami tu un cont si poate sal vada si alti eu intru pe el ca sa vad metinul atata

| Anonim200001212 a răspuns (pentru ceasu111):

Mi se pare ca nu merge site

| bogdanburdea a răspuns:

Metin2 xpm server 1. pana in lv 54 cresti la caini (nu lupi mistreti etc) de la lv 54 pana la 99 cresti putin mai greu in v2 dar dupa cresti repede in v2 pana la lv 128 iar dupa poti face 250 in 5 min cu bug. adica trebuie sa bateti 2 si puteti face lv 250 in 5 min. FUNDA! pe mine ma cheama BogdanVaTaie si BogdanVaRupe e un server misto. http://metin2xpm.ro/sv1/

| Barbu_Alexandru_Claudiu_1981 a răspuns:

Metin2Sun cel mai tare metin2 cresti repede si ai armuri si arme la magazin pana la lvl 93

| Nita_Bogdan_1975 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, Metin2 European e cel mai fain Metin.
eu am crescut in 5 zile lvl 99. dar de la 90 cresti putin mai greu.

| Avramita_Andrada_1988 a răspuns:

Ia metin 2 ro daca vrei sa te bucuri de joc sau daca nu poti sa iei m2 steel, hammer sau alte chesti dar iti recomand m2 ro ce auzi de la o fata

| Yonut_Rotaru_1996 a răspuns:

Cel mai tare metin2 pe care cresti repede este hotsyle eu in 2 zile am facut 145 dar m-am lasat iti dau contul contacteaza-ma pe adresa de messenger rotaru.ionut45

| Yonut_Rotaru_1996 a răspuns:

Chiar iti recomand mt2 hotsyle cresti repede de la 140 un pic mai greu

| Adelin_Hardalau_2000 a răspuns:

Eu ti-as spune sa joci mt2 osiris.Pt ca este fain.Dar de la lvl 70 la 90 este un pic mai greu.Dar daca ai itm foarte bune mergi in v 4 si cresti foarte repede. FUNDA PLZ laughing

| cristiana17 a răspuns:

Eu iti spun ca la metin2 mondial, este cel mai frumos metin si cresti cel mai repede. Da-mi funda te rog nu am niciuna.laughing

| GraffErul_AnGelo_1995 a răspuns:

Eu as zice sa te apuci de mt2regal

| Adelin_Hardalau_2000 a răspuns (pentru GraffErul_AnGelo_1995):

Mt 2 regal? ii cel mai pff
mai bine te apuci sa joci jocuri cu mario
mt 2 osiris iti spun sa joci

| THeBestX a răspuns:

Eu ti-as recomanda Osiris e un metin bun cresti usor l-am jucat e foarte bun ati poti evolua arme armuri king1 in king2 in king3 s.a.