| KosmYnTDR a întrebat:

La ce nfs-uri pot sa joc cu un cu un pc game controller in forma de volad de la serioux si la ce jocuri nu pot...Inainte sa le download-ez trebuie sa stiu daca merge!

Răspuns Câştigător
| mamoca0 a răspuns:

Poi la NFS poti la toate de la most wanted in sus
-nfs mw, carbon, hotp, shift, prostreet
De asemenea Flat-out 2 si 3

| KosmYnTDR explică (pentru mamoca0):

Da, eu la lfatout 2 nu am putut sa conectez controlerul dar el mergea la nfs shift sau most wanted... La gta iv stii daca pot?

| mamoca0 a răspuns (pentru KosmYnTDR):

La gta numa la 4 daca s-ar putea

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

ATENTIE PENTRU TOATA LUMEA CARE CITESTE ACEASTA INTREBARE! Daca vreti sa stiti daca un joc va merge in pc, intrati aici http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si scrieti numele jocului la "Search a product by typing its name," sau il selectati de la "or select from the dropdown.". Funda?

| ThEEmperoR a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Ou si apropo, poti juca cu game controller la orice joc.