| Drag0n a întrebat:

La cs 1.6 cand vreau sa folosesc codul MPH Leis nu imi merge. Deci eu deschid csu il bag in bara si dupa aia apas pe cod sa-l activez, cand vreau sa intru in cs care l-am bagat in bara intru stau cateva secunde si ma scoate din joc dupa aia imi da o eroare cu half-life launcher...
Am csbestial 1.6 si am incercat si pe cs 1.6 normal.

Dau funda celui care ma ajuta si imi va merge cs cu coduri!

Răspuns Câştigător
| TAIREX a răspuns:

Eu am cs Xtreme v6(cu arme noi nu glumesc!) si imi merge leis big grin Iati si tu cs Xtreme v6 cauta pe youtube(download cs xtreme v6) si o sa gasesti in descriptie linkuri. Bafta big grin

4 răspunsuri:
| Drag0n explică:

Nu imi merge nici cand apas pe insert... si apropo nu este cs original... este de fapt cs 1.6 elite. mai ai tu o idee sau alt cineva? si sa stii ca folosesc coduri doar cand vad si eu alti codati ca joaca, ma enerveaza ca ma omoara si ajung sa apelez si eu la coduri dar nu le folosesc in exces.

| Drag0n explică:

Nu imi merge am uitat sa zic ca am de fapt cs 1.6 elite si ca eu nu folosesc coduri decat cand vad alti codati ca ma omoara si ma enerveaza... si uneori le folosesc pe jocul normal cu booti doar asa de distractie.

| Drag0n explică:

Am downloadat xtreme cs dar nu imi merge imi da o eroare cand se deschide...
deci deschid csu si imi aleg modu si dupa aia apare eroarea: Error 5899:Metadata file missing or damaged [-1]!

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Cel mai bine e pe cs normal, dar mai bine e sa nu joci cu coduri, un alt mod de a trisa e sa bagi cfg-uri, dar nu te incurajez sa faci asta, in legaura cu codul.cand intri in joc apasa INSERT