| bestseller a întrebat:

La gta san andreas, cand vreau s-o salvez pe Denise din casa aia care arde, se face ecranu' negru... mai exact, cand vreau sa intru in camera in care se afla ea, se face ecranu' negru... stie cineva de ce? plss help

Răspuns Câştigător
| raulica123 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei jocul de pe alt site eu il iau de pe TPB iti garantez ca nu vei regreta daca ti-am fost de folo Funda! Multumesc

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Mai mult ca sigur nu ai cumparat jocul si l-ai loat de pe net.
problemele ar fi:
1.Nu l-ai instalat complet.
2.Ai PC slab.
3.Este un gta sa modificat care are buguri.
Rezolvarea:
Reinstaleazal sau downloadeaza-l din nou dintr-un alt loc sigur.
Dar cea mai buna solutie ar fi sa-l cumperi, dai bani dar iei ceva bun.