| EsiU a întrebat:

La jocul Gta San Andreas am downloadat skinuri pentru gangul Grove Street si nu stiu in ce folder trebuie sa le copiez.Ma puteti ajuta? Funda.

2 răspunsuri:
| EsiU explică:

Eu am cerut sa ma ajutati cu skinurile de la ''grove'' ca le-am dezarhivat si nu stiu unde sa le copiez.

| tpudeftu a răspuns:

In cearca in cleo sau scie pe thepirate bay asta gta san andreas superman nutre sal in stalezi iti da si multi pleyer si esti supermen trebuie dor saastepti sa sa in carce in res nimic ok funda plzz